Akustyk Mont posiada nowoczesny park maszynowy niezbędny do wykonywania realizowanych przez siebie prac. Nie sposób opisać wszystkich maszyn i urządzeń, na których pracujemy. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi, których wykorzystanie w połączeniu z wykwalifikowanym zespołem sprawia, iż nasze realizacje cechują się wysokim poziomem jakości przy zachowaniu krótkich terminów realizacji zleceń.

Jako jedyni w Polsce w realizacjach wykorzystujemy urządzenie PTF Boardmaster służący do frezowania płyt gipsowo-kartonowych i podobnych materiałów budowlanych. Doskonale sprawdza się w szybkiej, czystej i oszczędzającej koszty przetwarzania różnorodnych materiałów budowlanych pracy, zwłaszcza w dziedzinie suchej zabudowy wnętrz.

 

Zapraszamy do zapoznania się z filmem instruktażowym prezentującym możliwości PFT Boardmaster.

Play Pause

TapeTech ToolW swojej pracy wykorzystujemy również urządzenia TapeTech Automatic Tapers. To profesjonalne urządzenie jednocześnie aplikuje taśmę i masę na płaskie powierzchnie ścian i sufitów oraz na narożniki. Wykorzystując je w naszej pracy jesteśmy w stanie wykonać szpachlowanie połączeń płyt gipsowo-kartonowych o 45% szybciej niż przy stosowaniu technik ręcznych.

Pod linkiem poniżej znajdą Państwo film instruktażowy prezentujący możliwości urządzeń TapeTech.

http://www.tapetech.com/learning-center/polska-wideo/10520

 

 

W skład naszego parku maszynowego wchodzą także wysokowydajne urządzenia do natrysku hydrodynamicznego ”airless” firmy Graco. Jednym z nich jest urządzenie T-Max 506, przetestowane i zatwierdzone do nakładania najbardziej wymagających gładzi sypkich i gotowych będących w ofercie rynkowej.

 

Kolejne urządzenie to Mark Max V – wielozadaniowe urządzenie umożliwiające natrysk masy szpachlowej, które wykorzystuje się również przy natryskowym nakładaniu lateksu, emulsji, akryli, żywic epoksydowych, powłok ognioochronnych, materiałów przeciwogniowych. Prace natryskowe mogą tym urządzeniem prowadzić jednocześnie dwie osoby.

Poniżej film prezentujący możliwości urządzeń Graco.

Play Pause